Минув місяць гідравлічних випробувань. Коли львів’янам чекати гарячу воду? (відео)

Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства повідомила, що уже з 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Про це інформують у пресслужбі міської ради.

До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Водночас повідомляється, що до кінця тижня все ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

“У результаті гідравлічних випробувань було виявлено 113 дефектів і 85 поривів на мережах. Зараз ще тривають роботи з ліквідації виявлених пошкоджень на мережах як «Львівтеплоенерго» так і «Залізничнетеплоенерго». Нам необхідно ще тиждень, щоб завершити всі ремонтні роботи, і з 22 червня розпочнемо відновлювати постачання гарячої води для мешканців”, — розповіла Ірина Маруняк.

У міськраді також зазначили, що цього року вперше під час гідравлічних випробовувань не призупиняли постачання гарячої води до лікарень.

Маруняк також нагадала, що гідравлічні випробовування є одним із перших етапів підготовки до опалювального сезону.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!