На Алеї Небесної Сотні встановлено Дзвін Гідності (фото)

Сьогодні на території майбутнього Меморіалу Героїв Небесної Сотні, по вулиці Інститутській, встановлено Дзвін Гідності. Про це повідомили на сторінці Міністерства у справах ветеранів.

“Дзвін встановлений на честь Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які виборювали незалежність і свободу країни. Він має свою унікальну жалобну і водночас урочисту тональність”, — повідомив Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності.

Першими вдарили у Дзвін рідні загиблих Героїв Небесної Сотні.

Читайте також:   У Львові трамвай зійшов з рейок (фото)

Автор концепції — Олександр Бриндіков, дизайнер Національного музею Революції Гідності. Дзвін виготовлений руками Сергія Назаревича. Свого часу він створив Дзвін пам’яті, встановлений на території Міністерства оборони України, де щодня лунає на честь загиблих у російсько-українській війні.

Дзвін створено зусиллями Міністерства культури та інформаційної політики, Українського інституту національної пам’яті, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності та благодійників.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!