На Білогорщі запроектували півтисячі ділянок для учасників АТО

Детальний план території охоплює 54,8 га на території Зимноводівської сільської ради для дачних та садових ділянок для воїнів АТО. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту.  Про це повідмоляє Твоє.Місто.

Основна частина площі детального плану – це невпорядкована територія пасовищ. Тут передбачається 471 ділянка з дачними будинками, 117 ділянок для ведення садівництва, ділянки для придорожнього сервісу та господарського призначення для обслуговування дачних ділянок, сквер з водоймою, дитячі та спортивні майданчики. За проектом, тут можливе будівництво одно- та двоповерхових будівель.

Складність ділянки в тому, що частина має торфовані та торфово-болотні ґрунти, високе стояння ґрунтових вод. Будівництво на цих ділянках можливе після комплексу інженерних заходів. У проектному плані містяться рекомендації для будівництва: застосовувати дреновані покриття (газонні решітчасті системи ТТЕ, перфоровану бруківку ФЕМ, щебенево-гравійне ущільнене покриття) та зберігати максимально можливий відсоток озеленення ділянки.

Проектом також передбачені заходи для запобігання торфових пожеж на цій ділянці: улаштування захисної канави, підготовка природних водойм, безпечне розміщення місткостей з горючими рідинами, забезпечення протипожежною технікою та інвентарем та підвищення відповідальності посадовців та населення щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Розрахунковий термін реалізації плану 3-7 років.

Зустріч з архітектором проекту відбудеться 27 червня о 18:00, у Великій сесійній залі Львівської міськради. Громадські слухання тривають до 10 липня. Пропозиції можна направляти до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через ЦНАП (пл. Ринок, 1), тел. (032) 297-57-63.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!