На борту затриманого біля Гібралтару танкера є українці, — “ВВС”

Опубліковано 5 Липня 2019 о 18:44

На борту іранського танкера, який затримали біля Гібралтару, серед членів екіпажу є українці. Загалом, на борту танкера — 28 членів екіпажу, здебільшого громадяни Індії, а також кілька з Пакистану та України, повідомляє “Reuters”, з посиланням на представника влади Гібралтару, пише “ВВС”.

Фото: “REUTERS”

Нагадаємо, що нафтовий танкер “Grace 1”, який прямував до Сирії, затримали портові служби Гібралтару і британські морські піхотинці в четвер, 4 липня.

Влада заморської території Великої Британії вважає, що танкер віз сиру нафту на нафтопереробний завод Баніяс у Сирії, що є порушенням санкцій, запроваджених ЄС та США.

Мохсен Резаї, голова Ради доцільності, що є дорадчим органом верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї, написав у Twitter: “Якщо Британія не звільнить іранський танкер, обов’язком влади буде захопити британський танкер”.

Як повідомив головний міністр Гібралтару Фабіан Пікардо, операцію з затримання танкера провели портові та правоохоронні служби Гібралтару. Допомогу їм надавали сили королівської морської піхоти.

Станом на п’ятницю, 5 липня, поліція та митники залишаються на борту танкера для продовження розслідування, але морських піхотинців на борту більше немає, повідомляє “Reuters”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM