На Буковині під час отримання хабара помер чоловік (ФОТО)

На Буковині правоохоронці викрили злочинну групу місцевих чиновників. Під час їх затримання один з чоловіків помер. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Заступника начальника Бассейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет вимагав 17 тисяч доларів США, які призначалися за сприяння в одержанні дозвільних документів на видобуток органічного добрива “Сапропель” на водних об’єктах Кельменецького району Чернівецької області.

Під час передачі другої частини грошей його затримали разом з посередником. Під час затримання посереднику стало погано. 

“Трагічний інцидент на затриманні. Під час документування цього злочину, а точніше вимагання та одержання неправомірної вигоди, посередник поскаржився на проблеми зі здоров’ям. Тут же на місце події прибули працівники швидкої медичної допомоги і намагались врятувати чоловіка. На жаль, з прикрістю вимушений повідомити, в ході реанімаційних заходів він помер.”, – повідомив Олег Сенюк.

За попередньою версією, чоловік помер внаслідок ішемічної хвороби серця. військовий прокурор висловлює співчуття рідним та близьким загиблого.

Фото: Олег Сенюк

 

 

 

Posted in АКТУАЛЬНО, Зх. Україна, Корупція, НОВИНИ, Новини Буковини
Çàãðóçêà...