На Буковині, під час відпочинку в таборі, отруїлися 30 дітей

Опубліковано 10 Червня 2019 о 08:29

Одразу 30 дітей відчули себе погано, під час відпочинку у літньому таборі, у селі Репужинці, Заставнівського району, на Буковині. За свідченнями медиків, які працювали на місці події, у всіх прояви отруєння. Про це повідомляє місцеве агенство “АСС”.

“Виклик про нездужання вихованців отримали фахівці Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України. Як розповів журналістам цієї агенції заступник директора ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України” Сергій Торський, сьогодні, 9 червня, отримали повідомлення про скарги на біль у животі та блювання у 30 дітей, які відпочивають у таборі в Репужинцях. Наразі, туди виїхали фахівці з лабораторії та медики Заставнівської ЦРЛ”, — йдеться в повідомленні. 

За словами керівника ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області Олександра Александрюка, який також перебуває в таборі, у хворих дітей спостерігалася нудота та блювота.

“Але ситуація покращується. Комісія, у складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру, працює на місці. Встановлюємо, що могло спричинити захворювання дітей”, — каже він. 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM