На Буковині померла вагітна молода лікарка (фото)

У Чернівецькій області внаслідок ускладнень, викликаних Covid-19, померла молода лікарка-педіатр КНП “Заставнівська БЛ” Мар’яна Маланник. Жінка була вагітна. Про це повідомили у Департаменті Охорони здоров’я Чернівецької ОДА

“Колектив департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та вся медична громада Чернівецької області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправного горя — передчасної смерті лікаря-педіатра КНП «Заставнівська БЛ» Малинник Мар’яни Василівни та її ненародженої дитини”, — йдеться у дописі.

Зазначається, що 29-річна Мар’яна Василівна у 2015 році закінчила «Буковинський державний медичний університет» за спеціальністю «Педіатрія», після закінчення інтернатури була прийнята на посаду лікаря-педіатра у КНП «Заставнівська ЦРЛ».

“Привітна та щира, чудовий лікар, яка завжди спішила на допомогу своїм пацієнтам, чуйна до проблем інших, хороший фахівець своєї справи. Підступна коронавірусна інфекція COVID-19 зупинила серце молодої жінки на 29 році життя.

Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне — смерть молодої людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним та близьким перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне!” — додали у дописі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!