На Буковині родичі вигнали жити в під’їзд стареньку бабусю (фото)

У Чернівцях, на вулиці Комарова, 17, безпомічну літню жінку вигнали в під’їзд будинку. Про це повідомила в дописі Маргарита Булгакова.

Жінка зазначила, що бабуся уже три дні живе живе в під’їзді.

“Сусіди стверджують, що її вигнала власна дочка, яка ходить повз маму щодня і ніяк на неї не реагує. Бабуся не може встати на ноги. Сусіди винесли їй матрац та їжу. Поліція приїздила, але нічим не зарадили. Але ж має бути вихід з цієї ситуації?! Не може так бути, щоб стару людину можна було залишити на вулиці, без допомоги і реакції на її біду”, — йшлося в дописі.

Після публікації і значного розголосу історія з бабусею мала продовження.

Завдяки небайдужим людям, спільно з поліцією, жінку забрали та помістили у пансіонат.

“Така історія сталася на вул. Комарова, у Чернівцях. Я приїхала на адресу, піднялася на п’ятий поверх, і біля дверей чую жахливі побої з боку доньки до своєї літньої матері. Стоявши, я знімала відео, щоб мати докази.
Викликала поліцію, на щастя приїхала бригада, якій я щиро вклоняюся за чуйні серця та їх оперативність. Нас впустили до хати, де на землі знайшли жінку, яка просто душевно плакала. Пані Георгіна була дуже перелякана від побиття своїх близьких. Ми довго спілкувалися, внук виявися п’яний на момент приїзду та вів себе з мамою трохи неадекватно. У них питання стоїть — квартира, а у нас — щаслива, спокійна старість пані Георгіна. Вони не проти були, щоб ми забрали бабусю. Ми швидко на місці знайшли пансіонат для літніх людей “Poli clinics group”, який знаходиться за адресою Дністрянська, 7.
Очолює його чуйна людина Даниэль Гемусов, який працює на каналі “Говорить Україна”. Він погодився помістити бабусю до себе в пансіонат”, — розповіла Опалко Богдана.

Читайте також:   Поліція не виявила криміналу у діях колишнього чиновника з Хмельниччини, який протяг собаку за авто (фото)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!