На чиєму боці депутати ЛМР: ділянку на вулиці Карпинця планують віддати під елітну будову? (ФОТО, ВІДЕО)

 

Сьогодні, у Львові, відбувся брифінг на тему незаконного відчуження землі по вулиці Карпинця. Організатором брифінгу виступив Тарас Чолій з Української Галицької партії. Присутніми на брифінгу були депутат міської ради Ігор Зінкевич, а також мешканці прилеглих будівель.

“Цього четверга депутати ЛМР на сесії голосуватимуть за проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця гр. Багрію С. Г.  Це рішення буде остаточним для подальшого захоплення майже півгектара тутешньої території, де вже невдовзі можуть вирости нові будинки. За день до сесії, завтра, на 12 год. прошу долучитися усі медіа, які стоять на боці здорового глузду. Зустрічаємось біля 3 гуртожитку на вул. Карпинця. Будуть мешканці та я як депутат”, — повідомив Тарас Чолій.

Нагадаємо, що передісторія цієї ділянки триває майже рік. Все почалося з ДПТ: для будівництва й обслуговування житлової садибної зблокованої забудови поверховістю 2 поверхи (з можливістю влаштування мансарди) у районі вул. І. Карпинця.

“Потім було прохання депутата вивести з ДПТ 0,399 га на вул. Карпинця, бо це територія парку. Секретар ради А. Забарило тоді поставив на голосування ухвалу з нашою поправкою, але на сайті міської ради її опублікували (26.07.2018 р.) без неї. Я звертався в прокуратуру… А потім з’ясувалося, що іншими шляхами, але довколишню територію, де гаражі і склади, також вже передають у приватну власність”, — продовжує організатор брифінгу.

Проектом ДПТ передбачено розташування по вул. І. Карпинця кварталу садибної зблокованої забудови поверховістю до 2-х пов. (з можливістю влаштування мансарди) на 10-ть будинків. У межах ділянки передбачено виокремлене місце для розміщення сміттєвих контейнерів та комплексних майданчиків. Забезпечення парко-місцями передбачається влаштовувати у індивідуальних гаражах. Житловий фонд проектованої забудови — 1,35 тис м кв., на яких передбачено розміщення приблизно 28-ми мешканців Львова.

Якщо долучити все докупи, то вийде майже півгектара землі, на якій, можна припустити, скоро з’явиться елітне житло з гарною панорамою. Заробити на такому можна і до 10 мільйонів доларів.

“Подарунок від міста на 100 тисяч? Понад 10 соток землі в дорогому районі на вул. Карпинця безкоштовно планують передати громадянину Багрію під особняк за його зверненням завтра на сесії ЛМР. Хоча є уже проект, що тут має бути 10 котеджів. Наголошу, на безкоштовно (!) отриманій вільній комунальній ділянці під особняк”, — додала депутат Юлія Гвоздович, стосовно цієї теми.

Фото, відео: Ігор Зінкевич, “Варта1”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!