На ділянці вулиці Городоцької ремонт триватиме цілодобово, — ЛМР

У Львові роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вулиці Городоцької проводитимуть цілодобово, щоб зменшити їх тривалість. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба ЛМР.

Мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності.

За словами заступниці мера Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, рішення про цілодобову роботу дозволить максимально оперативно завершити ремонт та відкрити перехрестя для проїзду транспорту швидше, аніж планувалось.

Як йдеться у протоколі комісії, у мерії розроблять механізм компенсації потенційної шкоди для мешканців сусідніх будинків, що може виникнути внаслідок проведення робіт. Його повинні напрацювати до 10 листопада та розглянути на засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, у зв’язку з реконструкцією вул. Бандери, для руху транспорту на місяць закрили перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминає закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича–вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу — по вул. Короткій.

Нагадаємо, впродовж місяця, для руху транспорту буде перекрито перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминатиме закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича–вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу — по вул. Короткій.

Впродовж місяця паркування на вул. Тобілевича–вул. Федьковича–пл. Кропивницького–вул. Короткій буде заборонено. Дотримання правил дорожнього руху контролюватимуть інспектори з паркування та патрульна поліція, тут цілодобово працюватиме евакуатор.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!