На Донбасі загинув піхотинець, який після завершення контракту приїхав на передову попрощатися з побратимами

У результаті ворожих обстрілів на Донбасі загинув 34-річний уродженець Херсонської області Валентин Чепурний, проте ім’я цього героя не вказали в доповідях ЗСУ. Похорони відбудуться 15 вересня

Як інформує «Варта1», з посиланням на “УНІАН”, військовослужбовець став жертвою артилерійського обстрілу з міномета 120-го калібру на околиці села Кримське в Луганській області 12 вересня.

Але за день цього у нього закінчився термін контрактуна передову він приїхав, щоб попрощатися з бойовими товаришами. У цей момент почався обстрілтроє інших військових отримали осколкові поранення, а на Валентина припав основний удар. Спроби його реанімувати виявилися безуспішними.

Оскільки на момент смерті військовослужбовець вважався цивільним, неясно, чи отримає його сім’я матеріальну допомогу від держави, хоча він брав участь у бойових діях з 2014 року. З рідних у нього залишилася тільки мати.

У рідному селі військовослужбовця Високопіллі (Бериславський район) повідомили, що його похорони відбудуться 15 вересня.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!