На Франківщині облили фекаліями нардепа Шевченка (фото, відео)

Опубліковано 14 Червня 2019 о 09:06

13 червня, у парку воїнів інтернаціоналістів, в Івано-Франківську, невідомі особи облили фекаліями народного депутата Олександра Шевченка. Про це свідчить відео та фото, яке поширюють месенджерами, пише 0342.ua.

На місці події працює поліція. На доріжках у парку видно сліди екскриментів.

“От облили, народного депутата гімно облили, Сашу Шевченка, — коментує невідомий автор відео. — Саша, це за що? За те, що ти гімном людей поливаєш?” — чути аргументацію поступку від коментатора на відео.

У поліції повідомили, що працювали на виклику за фактом хуліганства.

Прокоментував ситуацію і сам Олександр Шевченко, на своїй сторінці у “Facebook”. Нардеп пояснює вчинений акт хуліганства політичними мотивами, і звинувачує у цьому бізнесмена Івана Мельника.

“Хочу повідомити вам про події, які сталися сьогодні. Сьогодні вдень, мені зателефонував власник івано-франківської будівельної компанії «Мельник Груп Дівелопмент» Іван Мельник. Він запропонував зустрітися, щоб обговорити якісь важливі питання. Чомусь він наполягав на зустрічі в парку Військових Ветеранів, і в присутності якогось свого ділового партнера. Цим діловим партнером, виявився бандит Мирослав Кальян, відомий у злочинних колах за прізвиськом «Патлатий». Він неодноразово уникав кримінальної відповідальності за скоєні злочини — стрільба, замахи на людей та інше. Чому цей бандит на свободі і не поніс відповідальності за скоєне — це питання до правоохоронців”, — розповідає Олександр Шевченко.

Мотивом називає залякування і відмову від участі в балатуванні до Верховної Ради України.

“Я зустрівся з Іваном Мельником і його партнером-бандитом. Вони зразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника, Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії «Слуга народу». Мельник і бандит Патлатий погрожували почати проти мене компанію з оббріхування в засобах масової інформації, у тому числі тих, які належать пану Мельнику. Не подіяло. Тоді вони з вереском опустилися до погроз фізичною розправою мені та моїй родині. А потім під виглядом працівника комунальних служб міста до нас підійшов чоловік і облив мене з відра брудом. Вони і далі кричали і погрожували”, — розповів свою позицію нардеп, власник відпочинкового комплексу “Буковель”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM