На Хмельниччині чиновник протягнув на повідку за автомобілем собаку (фото, відео 18+)

Завтра, 19 листопада, на 9.30 год., відбудеться акція протесту під Зарічанським управлінням поліції, що на Хмельниччині. Люди обурені вчинком одного з чиновників, який скалічив собаку. Про це повідомиляється в спільноті “Зоозахисників Хмельницька”.

Як стало відомо, чоловік прив’язав собаку і протяг її за автомобілем, внаслідок чого тварина сильно постраждала. У зловмиснику люди опізнали директора архіва Байдича Володимира Григоровича, який на питання навіщо він це зробив, відповів, що начебто пес вкусив його маму.

“Просимо приєднатися усіх небайдужих до нас у написанні колективної заяви на директора архіва Байдича Володимира Григоровича, який проволік собаку за авто 1,5 км. Не дамо йому відмазатися!!! Собака в нас, про стан здоров’я буду писати. Родичі, знайомі… Не робіть гірше собі, не дзвоніть, я пишу всі розмови. Усі небайдужі! Завтра 9.30 год., на Пушкіна, 15!” — пише зоозахисниця Лена Голубничая.

Жінка зазначає, що родичі чиновника продовжують надсилати їй погрози. Вона просить небайдужих приєднатись до акції, і згідно закону покарати посадовця за жорстоке ставлення до тварини.

 
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!