На Хмельниччині виявили масштабне захоронення львівського сміття (ФОТО)

Держекоінспекція виявила масштабне захоронення понад 2 тисяч кубометрів відходів на Хмельниччині. Під час перевірки інспектори зафіксували чеки та цінники з локалізацією у Львівській області.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«За попередніми даними ДЕІ вантажівки, що привезли відходи до Хмельниччини, належать ТОВ «ОЛ-ТРАНС СЕРВІС», яке зареєстроване у Львові. Наразі з несанкціонованого сміттєзвалища відібрано проби ґрунту, щоб встановити наявність забруднення. За результатами дослідження будуть розраховуватись збитки, завдані довкіллю», — зазначив Андрій Мальований.

За його словами, Львівська область залишається однією з найпроблемніших у сфері поводження з відходами.

«Так, під час перевірки органів місцевого самоврядування Львівщини ДЕІ виявила, що виконавців послуг з вивезення побутових відходів у багатьох населених пунктах визначено без проведення відповідних конкурсних засад. У результаті недобросовісні перевізники вивозять сміття в інші області, де викидають у природному середовищі», — зауважив Андрій Мальований.

«Держекоінспекція продовжує судове провадження проти Львівської міської ради та Львівської міської державної адміністрації, де відстоює рішення зобов’язати органи місцевого самоврядування виконати вимоги ДЕІ та усунути порушення у сфері поводження з відходами», — зазначається у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!