На Хмельниччині з футбольного клубу вигнали футболіста, який їздив у Росію

“Агробізнес” з Волочиська розірвав контракт з гравцем Ігорем Сікорським, який напередодні публікував фото з відпочинку в російському Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє “Еспресо”, з посиланням на клуб “Агробізнес”.

“Гравець демонстративною подорожжю до Росії дискредитував свій клуб, який підтримує українську армію, допомагає бійцям на передовій, в якому кожен футболіст має змогу займатись своєю улюбленою справою, дякуючи захисникам України, що зберігають в Україні мирне життя.

У цей час, коли він в екіпіровці нашої команди відпочивав у країні-окупанті, лише за один день з передової переправили дев’ять важкопоранених бійців, ще двоє загинули.

“Агробізнес” вважає неприпустимим, щоб цей футболіст був гравцем нашого клубу”, — йдеться в офіційній заяві клубу. 

Волочиський “Агробізнес” при односторонньому розриві контракту мотивував свій вчинок порушенням пункту 3.1.7 розділу 3: “Всебічно сприяти збереженню і підвищенню престижу Клубу і команди, не допускати дій, що завдають шкоди їх репутації”.

У коментарях під одним з фото із відпочинку Ігоря Сікорського запитали чи він досі грає за “Агробізнес”, півзахисник відповів, що грає, а от офіційний сайт клубу красномовно написав: “Ні, igorsikorskiy, вже не граєш”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!