На Івано-Франківщині коронавірус виявили в поліцейського і священника

Опубліковано 26 Березня 2020 о 16:47

На коронавірус захворіли поліцейський і священник з Івано-Франківщини.

Про це повідомили сьогодні, 26 березня, головний санітарний лікар області Руслан Савчук і керівник поліції Прикарпаття Володимир Голубош на брифінгу в місцевій ОДА.

«В одного з поліцейських, які спілкувалися з померлою від коронавірусу жителькою міста, лабораторно підтверджено COVID-19. Його стан — середньої тяжкості. Коло спілкування також відоме. Проводиться дезінфекція приміщення, де перебував поліцейський», – розповів Володимир Голубош.

За його словами, у поліцейської, яка була разом із ним, коронавірус не виявили, вона перебуває в самоізоляції.

“Встановлено близько 20 поліцейських які мали з ним конатки. Сьогодні вони пройдуть швидкі тести і будуть само ізольовані на 14 днів”, — зазначив начальник обласної Нацполіції.

Повідомили також про підтвердження діагнозу COVID-19 у священника.

«Також маємо лабораторне підтвердження діагнозу COVID-19 щодо священника з Надвірнянщини. Але в нього є покращення стану, проводиться лікування, терапія дає позитивні результати. Останніми днями він не проводив богослужіння, але брав участь у невеликій ході», — уточнив санлікар області Руслан Савчук.

За словами санлікаря, загалом в області підтвердили 16 випадків коронавірусу. З хворими контактували всього 84 людини — усі вони, наразі, на ізоляції і під повним медичним спостереженням.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM