На керівника львівського ринку поліцейські склали протокол за порушення правил карантину

Опубліковано 31 Березня 2020 о 18:06

Сьогодні, 31 березня, під час моніторингу соціальних мереж, правоохоронці виявили повідомлення про порушення правил карантину в роботі одного з львівських ринків. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Під час перевірки інформації, викладеної у повідомленні, дільничні офіцери поліції Франківського відділу поліції виявили факт перевищення допустимої кількості громадян, які можуть одночасно перебувати на території ринку та склали на заступника керівника підприємства протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Санкція цієї статті передбачає покарання — штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Львівщини вкотре закликає керівників підприємств, установ та закладів неухильно дотримуватись правил карантину та вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”.

Також поліція закликає громадян повідомляти про виявлені порушення на оперативну лінію “102” — реакція правоохоронців буде негайною.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM