На кордоні з Угорщиною утворилися величезні черги (фото)

Опубліковано 14 Липня 2020 о 14:49

На даний час перед пунктом пропуску «Тиса» спостерігається накопичення легкових автомобілів, які прямують на виїзд з України. Наразі, на оформлення очікують близько 200 транспортних засобів. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Основними причинами збільшення кількості подорожуючих, які прямують до Угорщини, є можливість транзитного проїзду через територію Угорщини громадянами України, що мають право на тимчасове або постійне проживання на території країн Євросоюзу, а також нещодавно оголошене у ЗМІ рішення уряду Угорщини щодо посилення протиепідемічних обмежень під час в’їзду до Угорщини.

“Керівництво Чопського прикордонного загону організувало взаємодію із представниками поліції Угорщини з метою прискорення здійснення контрольних операцій щодо громадян, які перетинають державний кордон.
Громадян, які планують поїздки до Угорщини, просимо врахувати ситуацію, що склалася. Повідомляємо, що усі транспортні засоби проходять прикордонний, митний та інші види контролю у порядку черги та у відповідності до вимог чинного законодавства.
Водночас, нагадуємо про адміністративну відповідальність за порушення режиму у пункті пропуску та громадського порядку”, — повідомили у держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що відзавтра Угорщина вводить нові обмеження на своїх кордонах, що будуть стосуватись в тому числі українців.

На КПП «Чоп–Захонь» застрягли понад 200 автомобілів, що прямують на виїзд, повідомив раніше журналіст Віталій Глагола і опублікував фото.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM