На Курмановича розпочато ремонтні роботи: як проходить ремонт найгіршої вулиці Львова (фото, відео)

На вулиці Курмановича розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття.  За інформацією замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури навулиці планують поміняти полотно, тротуари, велодоріжку, встановлять освітлення.

Про те як просувається ремонт повідомив на сьогоднішньому брифінгу мер міста, Андрій Садовий, Ірина Маруняк заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Ipина Джурик, голова Залізничного РА, представники підрядної організації ОНУР.

Фото: “Варта1”

Нагадаємо, що загальна вартість ремонту — 71,5 млн грн.

«Ремонт вулиці Курмановича є дуже важливий. Це фактично єдина вулиця в такому критичному стані. Зчасів незалежності дорога капітально не ремонтувалася, тому щоб розпочати роботи, нам необхідно було виготовити проектно-кошторисну документацію, пройти процедуру закупівлі. Експертизу, пройти тендерні торги, провести тендер. Переможцем стало ТзОВ “Онур”.

На капітальний ремонт вул. Курмановича, на ділянці від вул. Д. Апостола до вул. Пясецького, на цей рік передбачено 18 млн 350 тис грн. Загальна вартість ремонту цієї ділянки, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру. складае 71,5 на млн грн. Тому об’єкт буде перехідним на  наступний рік, але цього року плануємо повністю завершити дорожнє покриття з першим шаром асфальту.

У такому стані залишаємо перезимувати, а на наступний рік покладемо фінальний шар асфальту. облаштусмо пішохідну зону, велодоріжок, освітлення, водовідведення і озеленення. Довжина ділянки, яку ремонтуватимуть, близько 1 км», — повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Фото: Андрій Садовий, “Варта1”

Після ремонту дороги по вул. Курмановича буде курсувати громадський транспорт.

Також найближчим часом розпочнуть роботи з капітального ремонту вул. Данила Апостола (бічна вул. Курмановича).

Ремонтуватимуть ділянку вулиці довжиною 270 м. Вартість будівельних робіт 14,5 млн грн. Замовник робіт-ЛКП «Львівавтодор», виконавець підрядна організація переможець тендеру ТзОВ «НВК Шляхбуд».

Тендер пройшли, договір з переможцем укладено, чекає на дозвіл на початок робіт. Проектом передбачено заміну дорожнього покриття, облаштування тротуарів, заміну усіх інженерних мереж, облаштування освітлення», повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!