На Київщині медики швидкої замість лікарні, п’яного чоловіка завезли під дім сільського голови

Опубліковано 12 Травня 2019 о 12:30

Через два дні хворий помер в реанімаційному відділенні лікарні. Про це інформує прес-служба прокуратури Київської області.

25 квітня поточного року, до Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури надійшла інформація про те, що ще 20 квітня, близько 09 год., у с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району, Київської області, під час виклику для надання медичної допомоги місцевому мешканцю, працівники екстреної медичної допомоги, посилаючись на те, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння, замість лікарні доправили непритомного хворого до помешкання сільського голови та, діставши його з зазначеного автомобіля, поклали на землю біля паркану домоволодіння.

У подальшому, того ж дня, сільський голова повторно викликав бригаду екстреної медичної допомоги у тому ж самому складі та все ж хворого забрали до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ для надання медичної допомоги, де чоловік помер через два дні.

Бориспільська місцева прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM