На Київщині у результаті пожежі у будинковому супермаркеті згоріло 12 осель (відео)

12-ть осель вигоріли вщент, внаслідок пожежі в Чубинському, на Київщині, що сталася ввечері 4 лютого, — зайнявся утеплювач супермаркету на першому поверсі будинку і перекинувся на житлову частину. Про це йдеться у сюжеті “ТСН.Ранок”.

За лічені хвилини вогонь дістався другого житлового поверху й охопив його цілком. Невдовзі зайнявся і дах. Люди вискакували хто в чому, аби лише врятуватись. Перші хвилини пожежі зафільмували мешканці сусіднього будинку.

“Ми почули якийсь хлопок і одразу дружина говорить: щось скоїлося. Ми у вікно подивилися — тут від “Фори” полум’я і все начало горіти”, — розповідають очевидці.

Дідуся, який не може ходити, довелось виносити. Ночувати погорільці розійшлися по знайомих, дві родини поїхали в готелі.

Вісім одиниць техніки та понад три десятки рятувальників кілька годин намагались ліквідувати пожежу. Роботі заважав вітер та конструкція даху. Вже поночі, криміналісти на згарищі намагалися з’ясувати причину займання. За попередньою інформацією, завдані збитки будуть відшкодовувати власники магазину. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!