На Київщині, за згвалтування 9-річної дівчинки, судили педофіла

Опубліковано 10 Червня 2019 о 10:43

Київський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури міста Києва та залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким зловмисника засуджено до 14 років позбавлення волі, за сексуальне насильство над 9-річною дівчинкою. Про це повідомляють у прес-службі столичної прокуратури.

Подія сталася у жовтні 2016 року. До правоохоронних органів звернулась мати дівчинки, яка випадково знайшла у мобільному телефоні цивільного чоловіка фотографії, які підтверджували, що останній вступав у статеві зносини неприроднім способом з її 9-річною дочкою.

Відтак, прокурор Київської місцевої прокуратури № 2 у суді повністю довів вину 28-річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 КК України, тобто у задоволенні статевої пристрасті неприроднім способом із погрозою застосування фізичного насильства, з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчиненого щодо малолітньої дівчинки, та судом призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, захисники обвинуваченого подали апеляційні скарги, в яких просили суд апеляційної інстанції скасувати вирок та закрити провадження у зв’язку з не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості обвинуваченого.

Прокурор, який брав участь у розгляді апеляційних скарг, категорично заперечував проти їх задоволення та просив суд залишити вирок Дарницького районного суду м. Києва без змін.

Заслухавши аргументи сторін Київський апеляційний суд 06.06.2019 р. відмовив адвокатам у задоволенні апеляційних скарг та залишив вирок Дарницького районного суду м. Києва.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM