На Київщині, за згвалтування 9-річної дівчинки, судили педофіла

На Київщині, за згвалтування 9-річної дівчинки, судили педофіла

Київський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури міста Києва та залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким зловмисника засуджено до 14 років позбавлення волі, за сексуальне насильство над 9-річною дівчинкою. Про це повідомляють у прес-службі столичної прокуратури.

Подія сталася у жовтні 2016 року. До правоохоронних органів звернулась мати дівчинки, яка випадково знайшла у мобільному телефоні цивільного чоловіка фотографії, які підтверджували, що останній вступав у статеві зносини неприроднім способом з її 9-річною дочкою.

Відтак, прокурор Київської місцевої прокуратури № 2 у суді повністю довів вину 28-річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 КК України, тобто у задоволенні статевої пристрасті неприроднім способом із погрозою застосування фізичного насильства, з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчиненого щодо малолітньої дівчинки, та судом призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, захисники обвинуваченого подали апеляційні скарги, в яких просили суд апеляційної інстанції скасувати вирок та закрити провадження у зв’язку з не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості обвинуваченого.

Прокурор, який брав участь у розгляді апеляційних скарг, категорично заперечував проти їх задоволення та просив суд залишити вирок Дарницького районного суду м. Києва без змін.

Заслухавши аргументи сторін Київський апеляційний суд 06.06.2019 р. відмовив адвокатам у задоволенні апеляційних скарг та залишив вирок Дарницького районного суду м. Києва.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM