На Левандівці ліквідують алкомаркет у квартирі

Сьогодні, 14 серпня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо заходів, скерованих на зменшення споживання алкоголю на території Львова.

“Цим рішенням забороняється діяльність закладу торгівлі алкогольними напоями, що функціонує у місті на вул. Широка, 66 у квартирі № 33, а також буде скеровано звернення до суду щодо припинення державної реєстрації права власності на приміщення цієї квартири. До того ж, Залізничній РА доручили забезпечити проведення демонтажу неправомірно встановлених на тій ділянці сходів”, — повідомили у пресслужбі міської ради.

«У ході обстеження з’ясувалось, що за однією адресою, в одному житловому будинку здійснюється торгівля алкоголем одразу із трьох об’єктів. Перший — квартира № 33, стосовно якої не надавалося дозволів на переведення її із житлового фонду у нежитловий фонд. Ця квартира була перереєстрована нотаріусом у Дніпропетровській області і стала не житлом. Відповідно, також там встановлені сходи без жодних дозвільних документів. Поруч також є об’єкт, який переобладнаний під торгівлю алкоголем з житлової квартири з іншої сторони житлового будинку. А також навпроти входу в будинок існує мала архітектурна форма, у якій здійснюється торгівля алкоголем — вона має доволі невелику площу і чітко зорієнтовану торгівлю в одному напрямку. На час підготовки цього рішення у нас була інформація тільки про квартиру № 33, ми пропонуємо заборонити діяльність та демонтувати незаконно встановлені конструкції, а також юридичному департаменту звернутись з позовом до суду про скасування незаконної державної реєстрації», — зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Читайте також:   У Львові через непрацюючий світлофор сталася ДТП на Зеленій (відео)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!