На Львівщині член однієї з громадських організацій у шахрайський спосіб видурив у бійців АТО кошти

У Сокальське відділення поліції 7 червня за допомогою звернулись двоє мешканців міста Буськ віком 30 та 32 роки. За словами чоловіків, вони є учасниками бойових дій і під час несення служби у зоні АТО втратили працездатність, інформує відділ комунікації поліції Львівської області, за матеріалами Сокальського ВП.

У грудні минулого року візуально знайомий чоловік, член однієї з громадських організацій Львівщини, пообіцяв посприяти їм у отриманні документів про інвалідність. Свої послуги знайомий оцінив відповідно у п’ятсот та три тисячі доларів США. Один з заявників передав йому всю суму, тобто п’ятсот доларів, а інший – лише частину, дев’ятсот доларів з обумовлених трьох тисяч.

Відтак, за словами потерпілих, ніякого сприяння в отриманні документів про інвалідність знайомий їм не надав, повертати гроші відмовився, а згодом і зовсім перестав спілкуватись з ними. Тоді чоловіки вирішили звернутись за допомогою у поліцію.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, котрому, за словами заявників, вони передавали кошти. Ним виявився 30-річний мешканець Сокаля. Наразі за цим фактом проводиться перевірка, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!