На Львівщині, через спеку, обмежать рух вантажівок

Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє про обмеження руху великовагового транспорту на автомобільних дорогах загального користування державного значення при температурі повітря вище +28° С.

Обмеження, які вводяться з метою збереження дорожнього покриття від передчасного руйнування, діятимуть для автотранспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн з 10-00 до 22-00 год.

Обмеження вводиться на виконання окремого доручення в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України № 82-ОД від 26.04.2019 р. та відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, “Про автомобільні дороги”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

На території Львівщини діють спеціально облаштовані майданчики та стоянки для великовагового транспорту в кількості 51 одиниця, де можна перечекати спеку.

На дорогах загального користування державного значення вже встановлено комплекти відповідних обмежувальних дорожніх знаків та інформаційні панно.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM