На Львівщині чиновник через закупівлю поганих шкільних парт спричинив збитки в бюджеті у понад 900 тисяч гривень

Правоохоронці Львівщини повідомили підприємцю та чиновнику про підозри у шахрайстві та службовій недбалості під час закупівлі шкільних парт та стільців. Сума збитків, завданих місцевому бюджету, становить майже 930 тисяч гривень. Про це повідомили у Поліції Львівської області.

У 2018 році заступник міського голови міста Червоноград, уклав із львівським підприємцем, який переміг у тендері, договір про закупівлю 796 комплектів меблів (парт та стільців) для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів на загальну суму майже 930 тисяч гривень. На той час чоловік обіймав посаду директора однієї з комунальних установ Сокальської районної ради з обслуговування закладів освіти.

Поставлені меблі повинні були відповідати рівню, нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України. Проте, підприємець закупив в іншої фірми парти та стільці, які не відповідають вказаним вимогам. Своєю чергою, 61-річний чиновник проявив службову недбалість та доручив прийняти ці непридатні для використання меблі у навчальні заклади. Він також наказав їх оплатити, спричинивши збитки місцевому бюджету.

Директору комунальної установи слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за службову недбалість. Можливе покарання — штраф або позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!