На Львівщині дочка у підвалі переховувала труп матері

На Львівщині дочка у підвалі переховувала труп матері

Нещодавно,в селі Верхнє Гусне, похоронили 78-річну Марію Ільницьку. Жінка померла ще в кінці листопада. Та весь цей час її тіло пролежало у погребі в хаті. Дочка чекала, поки зійдуть сніги. Про це інформує “Львівська мануфактура новин”.

«Дивна історія, але з іншого боку й дивуватися нема чого — сім’я була така досить особлива. Дочка має явні психічні відхилення. Мати покійна також, кажуть, хворувала. У селі були посварені з усіма сусідами. Мама, коли ще жила, наказувала дочці: «Як я вмру, би с навіть нікому не вповідала, що мене нема. Най ліпше не йдут до мене на похорон». Дочці це і врізалось у пам’ять. Коли мама померла, вона її обгорнула целофановим кульком і віднесла у пивницю. Закрила. Виконувала мамину волю, щоб сусіди не знали, що тої не стало», — розповів місцевий мешканець Богдан.

Про смерть матері донька нікому не говорила. Більше того, продовжувала отримувати щомісячну пенсію жінки. Листоноші, яка приносила гроші додому, пояснювала, що мама захворіла і її довелось відвезти до медичного закладу.

«Останній раз, як поштарка принесла пенсію, донька знову говорила про мамине лікування, але якось дивно себе повела. Жінка і запідозрила щось не чисте. Почала розпитувати, що і як. Донька плуталась. Тоді листоноша подзвонила в сільраду. Ті прийшли з перевіркою, і дотисли жінку. Вона в усьому зізналася. Пояснила, що не хоронила маму, бо були великі сніги. Чекала Великодня, коли настане тепло», — додав Богдан.

У Верхньому Гусному розповідають, сім’я, де трапився цей випадок, на перший погляд, абсолютно звичайна. Тримали невелику господарку, мали поле. Але на інших роботах не працювали за станом здоров’я. Покійна жінка виховала трьох дітей. Старша дочка мешкає в Іспанії з родиною, ще є син. Але вони з мамою були посварені. Коли про смерть жінки стало відомо, на похорон з’їхались всі. Хоронили за звичним християнським обрядом, але в закритій труні.

До речі, поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження. Йде перевірка всіх обставин смерті. Проводили над тілом покійної і судмедекспертизу. Жодних ознак насильницької смерті виявлено не було. Єдине, тіло пенсіонерки за три місяці, відколи воно лежало в підвалі, встигли обгризти щурі.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM