На Львівщині два прикордоннники відмовилися від хабаря (фото)

Офіцери внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби задокументували дві спроби надання неправомірної вигоди прикордонникам Мостиського загону. Обидва випадки були зафіксовані в пункті пропуску «Шегині». Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Один з хабародавців намагався за гроші «домовитись» про сприяння у безперешкодному пропуску на виїзд з України до Республіки Польща. Такі дії чоловік вчинив, оскільки під час прикордонного контролю на нього спрацювала база даних. Охоронці кордону встановили, що наш співвітчизник є боржником і відносно нього діяла заборона виїзду за межі держави. Аби все ж таки перетнути кордон чоловік запропонував 500 польських злотих.

Ще один громадянин України запропонував інспектору прикордонної служби 100 євро. За неправомірну вигоду він хотів отримати сприяння в пропуску через кордон двох неповнолітніх дітей, на яких у матері не було нотаріально завіреної згоди від батька.

В обох випадках прикордонники від неправомірної вигоди відмовились, а співробітники внутрішньої та власної безпеки по Мостиському прикордонному загону направили відповідні повідомлення до підрозділів поліції у Львівській області.

Наразі, слідчі оперативні групи проводять невідкладні слідчі дії.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM