На Львівщині директорка ліцею публічно принизила школярок через гардероб (аудіо)

На Львівщині директорка Соснівського ліцею № 2 Наталія Щербань публічно ображала та принижувала учениць свого навчального закладу через гардероб. Про це повідомив один із батьків учнів Петро Дащук та виклав у мережу відповідний аудіозапис.

“Прошу звернути вашу увагу яке ставлення директора школи Щербань Н. І. до наших дітей!! Ось таке ставлення до дітей кожного дня!”, — пише обурений батько.

Штани на дівчатах вона порівняла з робочою формою, у якій заробітчани збирають полуницю, а конюхи доглядають за худобою у стайні. А у хустках, за словами педагогині, дівчата виглядають, як “30-річні баби”.

“А чого в штанах? Я не зрозуміла. На вулиці тепло, чого в робочих штанях?! Вже не обтягнуті, вже робочі. Ну, зрозуміло, дівки, готуєтесь збирати малину і полуницю. Що за манера? Я у свої роки ще можу одіти на себе якусь шаль. А стояти — хусткою зверху накритися, як баба 30 років… Дівчата, це не одяг! Я розумію, що ви з усіх сил старалися, перерили весь гардероб. Значить, привести завтра себе до ладу, найти нормальні штани, а не робочі”, — каже директорка учням. 

Як чути із запису, у розмові зі старшокласниками директорка дозволяє собі некоректні висловлювання щодо їхнього зовнішнього вигляду. Одній зі школярок Наталія Щербань навіть дорікнула за целюліт. Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!