На Львівщині гірники пікетували “Львіввугілля”: вимагали повернути зароблені гроші

Опубліковано 2 Липня 2019 о 15:30

У місті Сокаль, що на Львівщині, шахтарі пікетували ДП “Львіввугілля”. 

Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, посилаючись на голову первинної профспілкової організації НПГУ шахта “Межирічанська” Василя Лесняка.

“Гірники обурені свавіллям і недбалим управлінням підприємства, коли не вирішуються своєчасно вимоги робітників, не цінується шахтарська праця. Тож шахтарі і активісти, що зібралися під стінами управління вимагають повернення заборгованості із заробітної плати, своєчасне забезпечення засобами індивідуального захисту, кошти на розвиток, збут вугілля, шахтарі також вимагають скорочення апарату управління”, – написав він.

Як зазначається, також досі не вирішене питання щодо виплати середнього заробітку гірникам з 6 до 19 червня, коли шахтарі копальнь ДП “Львіввугілля” вимушені були припинити роботу через загрозу їхньому життю.

Своєю чергою до пікетувальників вийшли т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олег Акімов та директори підприємств.

Окремо Лесняк розповів, що зараз шахти Львівщини працюють у звичному режимі. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/na-lvivschini-shahtari-piketuyut-pidpriyemstvo-lvivvugillya-cherez-svavillya-ta-problemi-z-zarplatoyu-1371426.html

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM