На Львівщині група злочинців пограбувала офісні приміщення на суму 3,5 мільйона гривень (фото)

 

Львівська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо організатора та учасників злочинної групи. Їх обвинувачують у таємному викрадені чужого майна з офісних та інших приміщень, на території регіону і суміжної області. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Як стало відомо, в групу входив 43-річний організатор та 41-річний та 52-річний виконавці,  із залученням за попередньою змовою ще двох осіб, віком 29 та 44 роки. Чоловіки через злом вхідних дверей або розбивання вікон, проникали в офісні приміщення, звідки крали гроші та коштовні речі.

 

Учасники банди, тривалий час готувалися та чітко розподіляли ролі кожного учасника на місці події, а також використовували новітню спецтехніку. При підготовці вони користувалися одними автомобілями, а під час самого злочину — іншими, які після крадіжки продавали чи розбирали на запчастини.

Сума заподіяних збитків складає понад 3,5 млн гривень. Максимальне покарання, яке загрожує обвинуваченим — позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Фото: прокуратура

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!