На Львівщині карантин продовжено без послаблень (відео)

Опубліковано 30 Червня 2020 о 17:41

Сьгодні, 30 червня, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко повідомив, що у Львівській області карантин не послаблюватимуть до того часу, поки ситуація у області із коронавірусом не стабілізується.

Про це він розповів на брифінгу Львівської облдержадміністрації.

Згідно ухваленого рішення комісії, продовжили карантин на території області до 7 липня.

“На жаль ситуація дуже є складною. Ми робимо те, що від нас вимагає міністр охорони здоров’я, щоб наша медична галузь могла надавати послуги по боротьбі з ковідом”, — повідомив Іван Собко.

Він закликав мешканців надалі дотримуватися карантинних обмежень  та правил.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4 % від загальної кількості (при нормі менше ніж 50 %). Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).

«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0 % при нормі менш як 11 %. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9 % при нормі менш як 11 %», — додав директор департаменту.

У межах Комісії суб’єктам господарювання на період дії карантину рекомендували забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

Брифінг за підсумками засідання обласної комісії ТЕБ і НС щодо епідситуації на території Львівщини

Posted by Львівська обласна державна адміністрація on Tuesday, June 30, 2020

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM