На Львівщині лише 10 % шкіл Львівщини зможуть працювати офлайн у «жовтій» зоні епідбезпеки, — ОДА

На Львівщині функціонують понад 1000 шкіл, з них лише трохи більше 10 % зможуть продовжувати офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки.

Як повідомив «Варта1» директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, відповідно до положень постанови Кабміну № 1236, навчальний заклад при «жовтому» рівні епіднебезпеки може працювати у звичному режимі у разі, якщо 80 % персоналу (і педагогів, і допоміжного) отримали хоча би одну дозу вакцини від ковіду. На Львівщині є майже 1100 шкіл і з них, на жаль, лише трохи більше 10% зможуть продовжувати навчання офлайн. У інших ж шкіл будуть вимушені канікули.

Він також додав, що щодня в області збільшується кількість випадків захворювання на ковід. Динаміка госпіталізацій складає понад 65 %. Вже більше як протягом тижня перевищений показник «зеленої» зони епіднебезпеки по кількості госпіталізацій на тиждень — 75 %, а подекуди і 80 %, при гранично допустимому показнику «зеленої» зони 50 %.

Від сьогодні хворих на ковід прийматимуть Сокальська центральна і Рудківська лікарні, які певний час перебували у запасі. Ще цього тижня до роботи з ковідними пацієнтами залучаємо інші три заклади із переліку ковідних — Пустомитівська, Перемишлянська і Жидачівська лікарні.

«Наголошую, що від 93 до 98 % госпіталізованих з коронавірусом людей не є вакцинованими. Ми повинні бути соціально відповідальними один перед одним. Вакцин на Львівщині є у достатній кількості, робота центрів вакцинації організована так, щоб мешканці могли максимально зручно і комфортно отримати щеплення», — зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Окрім того, як повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА на 80% вакцинований персонал у 165 школах області. Відсоток шкіл, що досягли необхідного для офлайн-навчання рівня вакцинації працівників у розрізі районів виглядає наступним чином:

  1. Стрийський район — 22, 3 %;
  2. Червоноградський район — 21,4%;
  3. Дрогобицький район — 20 %;
  4. Яворівський район — 15,3%;
  5. Золочівський район — 14,4%;
  6. Самбірський район — 6,2 %;
  7. Львівський район — 2,6 %.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!