На Львівщині люди в урочище скидали рештки тваринного походження (фото)

Вчора, 13 квітня, був здійснений виїзд в урочище Станіслівка, що поблизу села Боянець, Жовківського району. Про це повідомив еколог та депутат Жовківської райради Ігор Муравський.

Виїзд був здійснений після повідмолення місцевго мешканця, про те, що “Джип” червоного кольору, на польській реєстрації, з причіпом, поїхав скидати рештки тваринного походження в урочище Станіслівка.

“Виїхавши на місце, разом із Юрієм Петранем та Романом Бегеєм, та повідомивши Національну поліцію побачили, як екскаватор копає котлован і свіжо скинуті рештки, “Джипа” на місті не застали. 

За декілька хвилин почали з’їзджатися місцеві жителі, які ймовірно займаються дворовим забоєм тварин.
У ході спілкування було досягнуто згоди, щодо подальшого вивозу решток тваринного походження на утилізацію на Жовківську філію ДП “Укрветсанзавод”,” — йдеться у повідмоленні.

На місті також була присутня слідчо-оперативна група, Держпродспоживслужба і громадський інспектор Державної екологічної інспекції у Львівській області. Активісти зателефонували й сільському голові Пограничному Василю, який сказав, що в нього вихідний день і його немає на місці.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM