На Львівщині люди висадили саджанці молодого лісу одразу у шести лісництвах (фото)

У ці вихідні, понад 450 активних людей, «лісових» добровольців, спільно з жовківськими лісівниками, висаджували нові рядочки молодого лісу одразу в шести лісництвах нашого підприємства. Про це повідомили у ДП «Жовківський лісгосп».

З року в рік цей захід стає все масовішим і охоплює все більше людей, що тішить лісівників.

“Жовківські лісівники гостинно прийняли усіх 450 бажаючих зробити добру справу. Спершу на добрий початок присутніх благословив священник. Коли ж усі прибули на свої локації, лісівники провели невеликий інструктаж як правильно висаджувати молоді рослинки в грунт та нагадали основні правила безпеки при поводженні з основним інвентарем на посадці лісу — мечем колесова”, — розповіли у лісгоспі.

По-літньому привітна осіння погода сприяла учасникам суботньої акції. Сіянець за сіянцем, рядочок за рядочком лісові ділянки поповнювались новими деревцями.
Нашим учасникам точно є чим пишатись.

Цього дня на 8,8 га було висаджено 40,4 тис шт. сосни звичайної, 13,64 тис шт. дуба звичайного, 20,75 тис шт. — клена гостролистого, 4,04 тис шт. — модини, 5,32 тис шт. ялини європейської, 300 шт. вільхи та 100 сіянців горіха чорного.

Садили ліс з любов’ю, хорошим настроєм, позитивними емоціями, а тому він точно приживеться. Традиційно у нас було багато дітей. Такі хороші сімейні справи виховують більше ніж слова.

Як зазначив ініціатор заходу, львівський бізнесмен, волонтер — Ігор Дулин, всього було висаджено більше 500 тис дерев, тобто більше 70 га лісів.

За своє життя, Ігор Дулин ​має намір висадити 50 млн дерев, тобто по 1 дереву на кожного мешканця нашої держави.

“Щиро вдячні усім хто долучився до цієї доброї справи та запрошуємо до весняної висадки дерев 2020. Також ми готові до співпраці та з радістю поділимось досвідом із активістами інших міст України.” – повідомляє голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин.

До заходу цьогорічдолучились одразу кілька львівських компаній та організацій. Це і працівники фірмового магазину «Columbia», ІТ-компанія «Soft Serve», «Юрія-Фарм», мережа магазинів «Все від 1 гривні», викладачі та студенти факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, мережа магазинів «Компютерний Всесвіт», заступник начальника Львівського ОУЛМГ, заступники голови Львівської ОДА, екснардеп Оксана Юринець, Львівська держекоінспекція, Департамент екології та природніх ресурсів ЛОДА та багато інших. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!