На Львівщині медики готуються до голодування через зарплатні борги

Голодування медпрацівники обіцяють оголосити у випадку невиплати їм заборгованості із заробітної плати. Наразі, борг становить 3 мільйони.

Як інформує «Варта1»  з посиланням на «Ехо Червонограда», медпрацівники Соснівської міської лікарні говорять про можливість оголошення голодування через борги із заробітної плати. На даний час борг перед працівниками медустанови сягнув трьох мільйонів гривень.

У зв’язку із цим працівники направили вимогу до міського голови Червонограда Андрія Залівського, голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького та депутата Верховної Ради України Юрія Камельчука.

У ній йдеться про прохання розглянути можливість виділення фінансування для погашення заборгованості із заробітної плати, а також вимога зустрітись із колективом, аби дати відповіді на наболілі питання. Крім того, працівники вимагають провести аудит фінансової діяльності КП.

Кажуть, в іншому випадку будуть вдаватися до голодування. Якщо ж не будуть почуті й далі, звертатимуться до Кабміну, ВРУ, МОЗу та Президента.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!