На Львівщині на дорозі утворилися шестиметрове провалля (фото)

Опубліковано 25 Квітня 2019 о 15:40

Сьогодні, 25 квітня, на вул. Володимира Великого, у ході виконання будівельно-ремонтних робіт з заміни дорожнього покриття, утворився провал бетонного каналізаційного колектору. Про це інформує Бориславська міська рада.

Провал розташований на проїжджій частині вулиці навпроти будинку № 31. Діаметр отвору — 0,5 м, глибина — до 6 м., всередині порожнина розширюється до 3 м в діаметрі.

На місце події відразу прибуло керівництво міста. Під час виїзної наради щодо цієї ситуації, було визначено план дій для ліквідації провалля.

«Аварійну ситуацію на цій ділянці досліджують фахівці, тому важко спрогнозувати терміни для її ліквідації та вартість відновлюваних робіт. На щастя, ніхто не постраждав, і це — головне. А з форс-мажором впораємось. Виокремлюючи позитив, важливим є те, що аварія відбулась до завершення капремонту дороги, а не після», — сказав міський голова.

Нагадаємо, колектори такого типу в місті Бориславі були збудовані ще близько 100 років тому і давно вичерпали свій ресурс. Раніше, в 2012 році, подібний інцидент стався на перехресті вулиць Шкільної та Данила Галицького.

Станом на 11:00 год., роботи з відновлення колектора вже розпочались, наразі, проводять земляні роботи для заміни частини гілки трубопроводу загальносплавної каналізації діаметром 5 м.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM