На Львівщині Нацгвардія розшукує «чорних лісорубів» (фото)

На Старосамбірщині «чорних лісорубів» шукають бійці гірсько-патрульної роти Нацгвардії. Про це повідомляє група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ.

Другий тиждень військовослужбовці окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання виконують завдання з охорони громадського порядку та профілактики незаконної вирубки лісів у Старосамбірському районі Львівської області.

Наявність додаткових сил окремої гірсько-патрульної роти Нацгвардії дозволяє поліцейським збільшити кількість маршрутів патрулювання, що покращує профілактику злочинності.
«Присутність військовослужбовців Національної гвардії України на маршрутах патрулювання та в місцях ймовірної незаконної вирубки лісів вже є профілактикою правопорушень, — зазначає начальник сектору превенції Старосамбірського відділу поліції капітан поліції Микола Най. — За статистикою відколи прибули нацгвардійці не було зафіксовано жодного факту незаконної вирубки.

Гвардійці несуть службу на самостійних та спільних із працівниками Національної поліції України маршрутах патрулювання та надають допомогу у проведенні профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації та попередження фактів незаконної порубки лісу.

«Ми патрулюємо по маршрутах, які встановлені начальником Старосамбірського відділу поліції. Два піших маршрути безпосередньо в Старому Самборі та два автомобільних маршрути по Старосамбірському району, — розповідає заступник командира гірсько-патрульної роти молодший лейтенант Сергій Щорчук. — Автомобільні маршрути визначені у найбільш вірогідних місцях незаконної вирубки лісових насаджень. Під час патрулювання ми також звертаємо увагу на транспортні засоби, які можуть перевозити деревину та спільно із поліцією перевіряємо законність її перевезення».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!