На Львівщині перевіряють перевізників (фото)

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації,  спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та Управлінням патрульної поліції у Львівській області, провели ряд заходів державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень. По це повідомили у пресслужбі львівської ОДА.

“Такі рейди відбуваються на виконання заходів боротьби із нелегальними перевезеннями, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 04.06.2020 № 364/0/5-20 «Про утворення робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень»”, — повідомили у ЛОДА.

Також з метою унеможливлення функціонування на ринку пасажирських перевезень транспортних засобів, які експлуатуються поза межами правового поля, районними державними адміністраціями створено територіальні (районні) робочі групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень.

Читайте також:   У Львові розпочав курсувати тролейбус на Хуторівку (фото, відео)

«Нелегальні пасажирські перевезення — це недоотримання коштів  бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім — це порушення наших з вами прав бути комфортно і безпечно перевезеними, це нехтування елементарними правилами безпеки. Тож для Львівської облдержадміністрації, як органу центральної влади, який виступає організатором перевезень на приміських там міжміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, боротьба із нелегальними перевізниками є одним із першочергових завдань», — наголосив в. о. начальника управління транспорту Львівської ОДА Роман Жук.

Такі заходи у ЛОДА обіцяють проводити і надалі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!