На Львівщині поліцейські склали 284 протоколів за порушення правил карантину

Опубліковано 7 Квітня 2020 о 15:02

У вівторок, 7 квітня, у поліції повідомили, що від початку запровадження карантину у Львівській області поліцейські склали 284 протоколів про адміністративні правопорушення. Про це під час брифінгу повідомив т. в. о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

«У вихідні поліція Львівщини спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України проводили комплексні відпрацювання з метою профілактики та виявлення порушень правил карантину, передбачених постановою Кабінету Міністрів України. Ми спілкувались з громадянами та пояснювали, що усі ці заходи проводяться для збереження їх життя та здоров’я. Зазначу, що переважна більшість мешканців свідомо та з розумінням ставиться до обмежень, а у випадках, якщо такі бесіди не приносили результату, на порушників складали адміністративні протоколи», — розповів Дмитро Міхалець.

Так, від початку запровадження карантину на Львівщині поліцейські склали 284 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Санкція статті передбачає покарання — штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Ми продовжимо цю профілактичну роботу, триватимуть відпрацювання території — тим більше, що попереду Великодні свята, під час яких ми будемо посилено пояснювати вірянам про небезпеку, на яку вони наражають себе та оточуючих, перебуваючи у місцях скупчення людей, зокрема, під час освячення пасок. Сподіваюсь, що громадяни з розумінням ставитимуться до тих правил і деяких обмежень, які запровадять священники», — зазначив т. в. о. заступника очільника поліції Львівщини.

Поліція Львівщини заклакає громадян, а також керівників установ, підприємств та організацій неухильно дотримуватись карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, постановою Головного санітарного лікаря України МОЗ,  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішеннями органів місцевої влади.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM