На Львівщині поліцейські виявили майже 700 порушень протиепідемічних вимог

Від 8 січня, початку запровадження додаткових обмежень станом на сьогодні, 14 січня, у Львівській області правоохоронці виявили 698 порушень протиепідемічних вимог. Про це інформують у відділі комунікації поліції львівської області.

Щодо керівників суб’єктів підприємницької діяльності та громадян складено адміністративні матеріали  за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Я вкотре закликаю усіх поводитись відповідально та неухильно дотримуватись карантинних обмежень, адже йдеться про наше життя та здоров’я. Поліцейські контролюють дотримання карантинустворено додаткові мобільні групи, які виявляють факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами. Ми, як завжди, зосереджені на профілактичній роботі й якщо це не дає результату, порушників притягують до адміністративної відповідальності»,зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

Читайте також:   З початку року на Львівщині п’ятеро людей загинуло через отруєння чадним газом

Нагадаємо, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 8 до 24 січня на території держави діють додаткові карантинні обмеження.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!