На Львівщині поліцейських навчатимуть на найсучаснішому обладнанні для інтерактивних тренінгів (фото)

Сьогодні, 1 червня, представники Консультативної місії Європейського Союзу передали правоохоронцям найсучасніше обладнання для інтерактивних тренінгів із підвищення кваліфікації поліцейських. Координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу Матс Льюнгвальд передав працівникам тренінгового центру Головного управління #Національної поліції у Львівській області ноутбуки, програмне забезпечення, проектори, інтерактивні дошки, принтери та інше устаткування, вартістю 13000 євро. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

«Це найсучасніше обладнання. Воно значно покращить якість проведення інтерактивних тренінгів і підвищить спроможність Національної поліції у реалізації навчальних програм, а також у розширенні можливостей та професіоналізму поліцейських. Я сам зі Швеції і мушу сказати, що для мене надзвичайно приємно вперше побачити таке обладнання. Тому що у моїй країні в навчальному центрі такого обладнання немає. Ми і досі для навчання курсантів використовуємо звичайні проектори. Я із задоволенням спостерігатиму, як ви будете його опановувати і можливо у майбутньому навіть розкриєте якісь додаткові функції», – зазначив Матс Льюнгвальд.

«Від імені правоохоронців Львівщини я хочу подякувати працівникам місії за цей подарунок і за тренінги, які вони проводять для поліцейських. Реформування Національної поліції – це, зокрема, й підвищення рівня підготовки працівників, покращення їх навичок та вмінь і приведення їх до європейських стандартів», – наголосив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Тарас Бакай.

Нове обладнання будуть використовувати для проведення сучасних тренінгів та підвищення кваліфікації оперативних працівників, слідчих, дільничних офіцерів поліції та інших.

Нагадаємо, Консультативна місія Європейського Союзу уже передала правоохоронцям Львівщини та Львівському державному університету внутрішніх справ спеціалізоване, IT та криміналістичне устаткування вартістю понад 100000 євро.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!