На Львівщині померла мама трьох діток, яка довгий час боролася з раком (фото)

32-річна Христина Коноваленко зі селища Зимна Вода, що на Пустомитівщини, померла учора, 23 вересня. Жінка декілька років боролася з важкою недугою, але хвороба виявилася сильнішою. У померлої залишилися троє малолітніх дітей, пише “Львівська мануфактура новин”.

“Неймовірно шкода, що Христини більше з нами немає — це велике горе для її сім’ї. Це була оптимістична жінка, вона відчайдушно боролася за життя…  У неї зовсім малі діти 12, 10 та 8 років, зараз їх виховують батьки Христини, — розповідає “LMN” знайома покійної Надія. — Батько дітей загинув 6 років тому в автокатастрофі, а після його смерті жінка дізналася про свою недугу”.

У Христини Коноваленко виявили рак молочної залози вперше у 26 років. Лікарі тоді поставили 1 стадію захворювання. Жінку успішно прооперували. На жаль, у 2018 році хвороба повернулася та одразу переросла у 4 стадію. Менш ніж за рік лікування хвора пройшла 40 хіміотерапій. На біду Христини відгукнулося чимало людей, підтримували її фінансово. Допомагали зібрати кошти на лікування в Ізраїлі.

Похоронять жінку сьогодні у рідному селищі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!