На Львівщині працівники СБУ блокували поставку наркотиків в Україну (фото)

У ході протидії незаконному обігу прекурсорів, співробітники Служби безпеки України блокували контрабанду псевдоефедрину до нашої країни. Про це пише прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Рівненщини налагодив контрабандні поставки прекурсорів з однієї із сусідніх країн. Пігулки із вмістом псевдоефедрину зловмисник збував на території регіону місцевим наркоділкам для подальшого виготовлення психотропних речовин у підпільних нарколабораторіях.

Правоохоронці затримали контрабандиста на митному пості «Мостиська» Львівської митниці, під час чергової спроби нелегального ввезення до України понад двохсот псевдоефедриновмісних пігулок «Cirrus», які ділок намагався приховати під одягом.

Ці обставини документують слідчі у межах кримінального провадження відкритого за ст. 305 та 311 Кримінального кодексу України. Заходи із викриття зловмисника проводили співробітники Управління СБ України в Рівненській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, з участю співробітників Мостиського прикордонного загону ДПС України. 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM