На Львівщині продовжують шукати жінку, яка зникла дорогою з роботи (фото)

Опубліковано 15 Липня 2019 о 13:12

У суботу, 13 липня, мешканка Соснівки, Сокальського району, 51-річна Людмила Лішка (Будай) поверталася з роботи додому. Вона працює у пекарні в Червонограді. О 4.00 год., співробітники, як і завжди, підвезли її до перехрестя, яке в народі називають «соснівським». Звідти до дому жінки — приблизно 5 км, на півдорозі — шахта № 8 у селі Сілець. Оголошення про розшук опубліковано в спільноті “Варта1” у “Facebook”, подробиці дізнавались журналісти “LMN”.

Фото: Людмила Лішка (Будай)

«Мама роками добирається у такий спосіб. Від перехрестя або пішки йде, або хтось із шахтарів її підвозить, — розповідає дочка Людмили Віола Куцик. — Але вчора не повернулася, її досі нема, телефон вимкнений. Ми звернулися в червоноградську поліцію. Правоохоронці не дуже хочуть нам щось казати. Дізналися від них, що мама пішки дійшла до 8-ї шахти. Хтось бачив, як там двоє чоловіків на мотоциклі пропонували її підвезти. Вона відмовлялася, але ті таки її вмовили. Поліцейські розшукали цих чоловіків, але ті стверджують, що висадили маму десь о 5-й ранку неподалік її будинку в Соснівці».

Віола не вірить цьому, адже знає, що о 5.00 год., поліцейські справді вловили сигнал мобільного її матері у Соснівці. А  потім телефон “засвітився” о 6.00 год., у селі Волсвин. Воно за 7 км від Соснівки, у протилежний від Сільця бік.

«Саме там живе один з чоловіків, які їхали на мотоциклі, сказали поліцейські. Ще дізналася, що вони були нетверезі. Один з них називається Павло, — каже Віола. — Більше правоохоронці не хочуть нам казати. Мовляв, ми можемо перешкодити слідству. Пообіцяли, що після вихідних серйозно займуться пошуками, будуть ще раз опитувати свідків. Але ми боїмося, щоб не було запізно».

Рідні жінки просять усіх, хто знає якусь інформацію про місцеперебування Людмили Лішки, зателефонувати: 0664448036 (донька Віола) або “102”.

Мешканців Соснівки, Волсвина, Гірника, Сільця, Межиріччя, Червонограда благають долучитися до пошуків.

 

Читайте також:   У водійські права додадуть нові відмітки

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM