На Львівщині продовжили карантин, проте дозволили перевезення, — рішення ТЕБ та НС

Опубліковано 23 Червня 2020 о 12:44

У вівторок, 23 червня, оприлюднено протокол комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно даних департаменту охорони здоров’я та подання головного санітарного лікаря, карнтин у Львівській області вирішено продовжити від 22 червня до 31 липня. Про це повідомляється у протоколі засідання ТЕБ та НС.

Окрім цього, комісія дозволила регулярні пасажирські перевезення між населеними пунктами регіону. Проте діють чіткі правила: люди можуть перебувати в автобусах у масках чи респіраторах і можна перевозити лише сидячих осіб.

Дозвіл на перевезення спричинений тим, що щодня тисячі мешканців районів добираються на роботу. Це призводить до значного скупчення людей та збільшує кількість нелегальних перевезень.

«Обласною комісією ТЕБ і НС на виконання постанови Кабінету Міністрів № 500 сформовані особливі правила в частині відновлення пасажирських перевезень. Зокрема, заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, кількість пасажирів не може перевищує кількість місць для сидіння», — пояснив Тарас Грень.

Проте перевізники повинні слідкувати за дотримання карантинних норм та вживати усіх необхідних заходів, щоб перевезення були безпечними для пасажирів.

Визначено також перелік лікарень для надання допомоги хворим з ознаками гострої распіраторної інфекції Covid-19.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM