На Львівщині просять допомогти встановити особу мертвого чоловіка (ФОТО18+)

На Льввівщині правоохоронці звертаються з проханням до громадськості допомогти встановити особу мертвого чоловіка, знайденого на автодорозі “Львів – Рава-Руська”.

“Відділом поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області встановлюється особа невпізнаного трупа чоловічої статті виявленого на автодорозі Львів – Рава-Руська у смт. Куликів, Львівського (Жовківського) району неподалік АЗС «Аміс».” – йдеться у повідомленні поліції.

Прикмети: вік – 35 років зріст – 162 см, відсутні зуби 2,5,6,8 на нижній щелепі з лівої сторони та 8,7,6 на нижній щелепі з правої сторони, на верхній щелепі відсутні 1,2,3,4,5,6,7,8 з лівої сторони.

Особливі прикмети: татуювання на грудях з правого та лівого боку у вигляді «Зірки», на правому плеччі руки татуювання у вигляді «Хреста на підставці» та «Вінка» навколо руки, на лівому плеччі руки татуювання у вигляді «Корабля» та «Пірата»

Був одягнений: штани джинсові синього кольору, кофта трикотажна синього кольору, кофта трикотажна чорного кольору, кальсони трикотажні чорні, труси чорні, шкарпетки білі з червоною вишивкою, кросівки сіро-білого кольору.

Якщо хтось впізнав особу, просимо сповісти по номеру гарячої лінії «102» або ж за номером 0983910011.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!