На Львівщині провели спеціальні навчання зі звільнення заручників та затримання озброєних злочинців (ФОТО)

На Львівщині провели спеціальні навчання з перевірка готовності поліцейських працювати в екстремальних ситуаціях, а також вдосконалення професійної підготовки правоохоронців. Участь у навчаннях взяли співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини, відокремлених підрозділів поліції, а також поліцейські Управління патрульної поліції Львівської області, військовослужбовці Національної Гвардії України, рятувальники та медики.

Як інформує «Варта1», у Нацполіції Львівщини повідомили, що, 10–11 серпня, правоохоронці відпрацьовували дії під час проведення спеціальних поліцейських операцій, зокрема, знешкоджували вибухові пристрої, розкривали розбійні напади та вбивства, звільняли заручників, затримували озброєних злочинців, надавали домедичну допомогу потерпілим.

«Підсумовуючи, можу сказати, що більшість учасників навчань, загалом, показали достатній рівень підготовки, вміння взаємодіяти та приймати відповідні рішення — це відзначили, зокрема, спостерігачі, представники Національної поліції України. Окремо хочу подякувати усім мешканцям Львова та області за те, що з розумінням ставились до певних несподіванок та незручностей», — зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський.

Як повідомлялося, у Рясному відбувається ситуативне перекриття руху транспорту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!