На Львівщині провели в останню путь бійця Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” (фото)

Опубліковано 17 Липня 2019 о 15:32

Учора, 16 липня, активісти “Правого сектору” Львівщини провели в останню путь бійця Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” Андрія Федоришина (друга “Шведа”). Про це повідомили у прес-службі партії.

Заупокійна панахида відбулася у місті Стрий, що на Львівщині, у церкві Івана Хрестителя. Після чого труну з тілом свого побратима правосекторівці пронесли через центральні вулиці на міське кладовище. Там Андрія поховали поряд із загиблими побратимами та Героями різних періодів національно-визвольних змагань українців. Стрияни проводжали Героя на колінах.

“Пам’ятаймо, що Україна буде до тих пір, допоки будуть люди готові боротися за неї. Якщо таких людей не стане, то й України не стане. Не всі можуть воювати, не всі можуть брати участь у всіх тих буремних подіях. Але кожен хоча би своєю думкою, якимось благородним вчинком здатний підтримувати ту боротьбу. Тому, друже “Швед” спочивай з Богом! Сьогодні ти приєднався до всіх наших побратимів, як з Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, так і з інших добробатів, ЗСУ, Нацгвардії. І я впевнений, що ви будете нам повсякчасно помагати. Хай дійсно Господь Бог прийме тебе в Царстві Своєму. Царство тобі Небесне і вічна пам’ять”, — такими словами провів свого побратима в останню путь боєць ДУК ПС, Керівник Львівського обласного штабу “Правого сектору”, кандидат від об’єднаних націоналістів Тарас Бобанич.

Нагадаємо, що Андрій Федоришин був активним учасником зимового Майдану 2013–2014 років, ветераном російсько-української війни, учасником найважчих боїв на Донбасі у складі ДУК “Правий сектор” із кінця 2014 до 2016 року.

Був демобілізований після отриманої травми під час ротації в Авдіївці (район Крута Балка), переніс операцію, тривалий час не міг ходити. Лікувався у госпіталі у Винниках.

Побратими згадують друга “Шведа”, який передчасно пішов із життя, як добру та чуйну людину, жартівника-філософа та мужнього й ідейного бійця, який без страху боронив Україну.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM