На Львівщині прикордонники затримали іноземців, які хотіли незаконно потрапити у ЄС

Впродовж доби, прикордонники Львівського та Мостиського загонів затримали чотирьох громадян Туреччини та двох Іраку. Про це інформує ДПСУ.

Так, вчора, у рамках заходів «Мігрант», біля українсько-польського кордону військовослужбовці Держприкордонслужби та Національної поліції затримали чотирьох порушників.

На околиці с. Нагачів, прикордонники відділення «Грушів» Львівського загону, співробітники оперативних підрозділів Держприкордонслужби та Нацполіції, неподалік держрубежу, зупинили автомобіль «Ланос», яким їхали 4  громадянина Туреччини. Під час бесіди прикордонники з’ясували, що чоловіки прибули в Україну як туристи, проте пояснити мету свого перебування в контрольованому прикордонному районі не змогли. Іноземців, які мали із собою документи, доправлено до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та притягнення до відповідальності. Згодом, прикордонники встановили, що турки мали намір незаконно потрапити до країн Євросоюзу.

Крім того, сьогодні о п’ятій годині ранку, група реагування від відділу «Шегині», з допомогою службового собаки, за 200 метрів до лінії державного кордону затримала 2 громадян Іраку. Інформацію про знаходження в населеному пункті двох іноземців прикордонникам Мостиського загону надав мешканець прикордоння.

Наразі, іракців утримують в ПТТ загону. Згодом, їх буде притягнуто до відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!